Cann-sızlık – Hukuk PenceresiCann-sızlık
Yaz kalabalıkları gürültülü olur ve kış kalabalıkları suskundur..
Burada mevsim hep kış Cann..
Burası hep soğuk..ve kelimelerim donmuşcasına sese dönüşmüyor..konuşmak mı, içimden gelmiyor..bilirsin konuşmayı oldum olası pek seven bir tip değilimdir..benim sevdiğim senle konuşmaktı,seni dinlemekti uzuun uzun, hayran hayran..ne anlatırsan anlat..
Eleştirilmeyi de çok seven biri değilimdir, değişime kapalı olmamın göstergesi olsa gerek.. ama senin sesindense eğer, o bile beni rahatsız etmezdi..
Ahh Cann bir bilsen ki sevmekten çok çok daha fazlasısın..
Kalabalıklar diyordum.. yerli yabancı gelen gidenin eksik olmadığı yerdeyim.. ama acı olan şu ki.. senin olmadığın her yer bana yabancı.. hani diyordum ya; bir yere misafirliğe gittiğimizde hemen eve gelmek istiyorum sanki sen evde kalmışsın gibi.. ya şimdi.. ben bile kendimi ait hissetmediğim yerdeyken.. ne gitmelerim bir yerlere ne de gelmek için eve, acele edişlerim, telaşlarım var.. senin olmadığın senle yaşamadığım her yer bana gurbet.. ve senin gurbetin çok soğuk!.. hani buzu eline aldığında biraz zaman sonra yakar ya.. soğuk yakar mı!!..h em de ne yakar Cann hem de ne yakar..
Bu yangınla ömrüm geçsin istemiyorum,..
Gurbet zaten soğuk ve yakıcıyken birde senin gurbetinde kalıp buz kesmek istemiyorum..
Yaz kalabalıkları gürültülü, kış kalabalıkları suskundur.. ömrümün kışa döndüğü şu zamanda bilmem ki tekrar, hangi ara şen şakrak şarkı sesleriyle uyanacağımız ılık bir bahar açacak..
Bilmem ki hangi ara tekrar tüm yüzler aşina olacak..
Öyle işte Cann daha ne diyeyim..Source link

Benzer yazilar

Leave a Comment